St Brigid's Athletic Club
Home
News
Training Times
Results
Photos
Contact Us
Club Events & Cups
Club Officers
Geraldine Dolan Memorial Schools XC 2017
Oldcastle 5k 2017
Mullaghmeen Hill Run 2017
Geraldine Dolan Memorial Schools XC 2016
Oldcastle 5k 2016
Geraldine Dolan Memorial Schools CC 2015
Mullaghmeen Hill Run 2015
Geraldine Dolan Memorial Schools CC 2014
Mullaghmeen Hill Run 2014
Geraldine Dolan Memorial Schools CC 2013
Mullaghmeen Hill Run 2013
Geraldine Dolan Memorial Schools CC 2012
Oldcastle 5k 2012
Oldcastle Area Community Games T&F
Meath Senior CC 2011
Geraldine Dolan Memorial Schools CC 2011
Oldcastle 5k 2011
Oldcastle Area Community Games T&F
Oldcastle Area Community Games T&F Finals - 01-06-12
Place: First Name: Surname:  
Girls U6 - 60m  
1 Lauren Murray  
2 Emily Masterson  
3 Caprice Donnellan  
4 Anna Sals  
5 Isabelle Delaney  
6 Dervabhla Flynn  
       
Boys U6 - 60m  
1 Petie Hand  
2 Aaron Brady  
       
Girls U8 - 60m  
1 Holly Shaw  
2 Ellen Murray  
3 Jennifer Smith  
4 Emma McNamee  
5 Orla Hetherton  
6 Aoife Kevin  
7 Lauren Smith  
       
Boys U8 - 60m  
1 Leo McCann  
2 Dillon Briody  
3 Rian Mulvaney  
4 Bobbie Masterson  
5 Cian Blake  
6 Aaron Goldrick  
       
Girls U10 - 100m  
1 Julie Tighe  
2 Catriona Flynn  
3 Roisin Guirke  
4 Leah Delaney  
5 Brid Farrelly  
6 Niamh Kevin  
7 Caithlin Coyle  
8 Katie Gaughan  
9 Cait Plunkett  
       
Boys U10 - 100m  
1 Mark Gibney  
2 Luke Blake  
3 Rory Smyth  
4 Gary Goldrick  
5 Lucas Donnellan  
       
Girls U12 - 100m  
1 Orla Connell  
2 Annie Rose Curran  
3 Clara O'Neill  
4 Sarah Smith  
5 Eleanor Connell  
6 Roisin Gilsenan  
7 Alex O'Neill  
       
Boys U12 - 100m  
1 Oran Mulvaney  
2 Donal Plunkett  
3 Jack Blake  
4 Barry Flynn  
5 David Gibney  
6 Cormac Browne  
7 Quentin Donnellan  
       
Girls U14 - 100m  
1 Rosie Flynn  
2 Eimear Delaney  
3 Niamh McKenna  
4 Lara Kudraviciute  
       
Boys U14 - 100m  
1 Padraig Clavin  
2 Anthony O'Sullivan  
       
Girls U16 - 100m  
       
Boys U16 - 100m  
1 Allan Clarke  
       
Girls U8 - 80m  
1 Jennifer Smith  
2 Emma McNamee  
3 Aoife Kevin  
4 Lauren Smith  
5 Orla Hetherton  
       
Boys U8 - 80m  
1 Bobbie Masterson  
2 Cian Blake  
3 Daragh Brady  
4 Ivan Carroll  
5 Aaron Goldrick  
6 Fergal Flynn  
7 Philip Carroll  
8 Joshua Briody  
9 Will Sherlock  
10 Tadhg Coyle  
       
Girls U10 - 200m  
1 Roisin Guirke  
2 Leah Delaney  
3 Brid Farrelly  
4 Katie Gaughan  
5 Cait Plunkett  
6 Niamh Kevin  
7 Caithlin Coyle  
       
Boys U10 - 200m  
1 Gary Goldrick  
2 Rory Smyth  
3 Lucas Donnellan  
       
Girls U12 - 600m  
1 Roisin Gilsenan  
2 Eleanor Connell  
3 Clara O'Neill  
       
Boys U12 - 600m  
1 Aaron Getty  
2 Colin Hawdon  
3 Jack Blake  
4 Cormac Browne  
5 David Gibney  
6 Barry Flynn  
7 Oisin Melia  
8 Quentin Donnellan  
       
Girls U14 - 800m  
1 Niamh McKenna  
2 Lara Kudraviciute  
       
Type the content of your page here
Home
News
Training Times
Results
Photos
Contact Us
Club Events & Cups
Club Officers